Portmanto Modelleri

Portmanto modelleri, evin genel olarak giriş kapısına yakın yerlerde üstümüzden çıkardığımız hırka, palto, ceket, ayakkabı ve şapka gibi eşyalarımızı astığımız bir nevi askılık modelleri olarak kabul edilebilir.

Portmanto

Portmanto

Aynalı portmanto modelleri ile giyinip hazırlandığımız zaman dışarı çıkmadan kendimize son bir kez bakacağımız, raflı ve sürgülü sistemler ile eşyaları gizeleyebileceğiniz bölme ve çekmecelerin olduğu çok fonksiyonel bir mobilya dolap ürünüdür.

Portmanto Mobilya

Portmanto Mobilya

Portmanto çeşitleri üzerinde dikkat etmeniz gerekenler, fazla sayıda askılık bulunmalı, yükseklik seviyesi orta olmalı herkes yetişebilmeli ve rafların çok olması size daha avantajlı bir seçim olanağını kazandıracaktır.

Aynalı Portmanto

Aynalı Portmanto

Tabi bu özellikleri taşıyıp sıradan bir portmanto modeline sahip olmak istemezsiniz değil mi? Herkes ev dekoruna bir nevi önem verir ve hemen kapı girişinde olacak portmanto için güzel bir dekorasyon planı kuruyor olabilir. Bunun için sizlere fikir vermek amacıyla internet üzerinden topladığımız bazı portmanto modelleri paylaşmak istiyoruz umarım beğenilirsiniz.

Portmanto Modelleri

Portmanto Modelleri

Portmanto modelleri her her zevkin ve ihtiyacın durumuna göre şekil alabilmektedir. Dilerseniz kendinize özgün portmanto örneğini mobilyacılara yaptırmanız mümkündür.

Sürgülü Portmanto

Sürgülü Portmanto

Sürgülü portmanto çeşitleri ise içerisine koyacağınız eşyaları gizlemek için fayda sağlamaktadır. Üzerindeki aynası ile ise evden çıkarken son durumunuza göz atabilirsiniz.

Vestiyer Modelleri

Vestiyer Modelleri

Portmanto Fiyatları ürün çeşitleri ve kalitesi ile firmalara göre değişmektedir.